موضوعات داغ

موضع گیری و حمله حسین سازور علیه حمید علیمی

حسین سازور در دومین روز همایش مداحان که در شهر مشهد در حال برگزاریست علیه حمیدرضا علیمی مداح منتقد و معترض اصفهانی موضع گیری کرد و خواستار برخورد با وی شد

به گزارش پایگاه خبری مذهبی بچه شیعه : همایش مداحان با پشتیبانی مالی بانک شهر توسط خانه مداحان در شهر مشهد با حضور ده ها نفر از مداحان شاخص شهرها از نُهم تا دوازدهم اسفندماه در حال برگزاریست که عصر امروز و در دومین روز این همایش،حسین سازور از اعضای انصارحزب الله در سخنانی تند نسبت به حمید علیمی مداح معترض و منتقد اصفهانی موضع گرفت و خواستار برخورد با وی شد.

حسین سازور گفت: زبیر در نزد امیرالمومنین جایگاه بالایی داشت. او روزی در جنگ با امیرالمومنین جبهه حق را شناخت اما علی را به خاطر مصالح شخصی‌اش یاری نکرد این اشتباه است اگر جبهه حق را شناختی باید از او حمایت کنی. اگر امروز مداحی در اصفهان نشسته و علیه انقلاب حرف می‌زند برخی از شما که دوست او هستید باید به او تذکر دهید و برخورد کنید و مراعات نکنید.

این مداح با اشاره به اینکه اگر شأن و جایگاه ولی زمان و امام جامعه را بدانیم می‌فهمیم که نباید مقابل او اظهار وجود کرد، گفت: خیلی از ما هنوز نفهمیدیم که حق ولی جامعه چقدر است! هرچه ارادت به امیرالمومنین دارید امروز باید به سمت ولی جامعه بیاورید.  در این فتنه دشمن هرچه توان و قدرت داشت به میدان آورد چرا ما نباید تمام توان و قدرت خود را به میدان بیاوریم.

حمیدرضا علیمی مداح جوان اصفهانی مدتیست که در صفحه توییتر خود توییت های انتقادی از مسائل روز سیاسی منتشر می کند و همین توییت ها منجر به تعطیلی جلسه هیئت و روضه اش توسط وزارت اطلاعات شده و هم اکنون به تعبیری ممنوع الکار می باشد

پایان خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا