چهارشنبه سوری روی میز دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی

به گزارش پایگاه خبری مذهبی بچه شیعه و به نقل از تسنیم که به خبرگزاری نزدیک به نهاد های امنیتی معروف است، نوشت:

مالکی گفت: در بخش پایانی جلسه به موضوع چهارشنبه آخر سال با حضور مسئولانی از فراجا، وزارت اطلاعات، اطلاعات سپاه، اوراژنس و وزارت کشور پرداخته شد؛ بنابر گزارش‌ها تدابیری اتخاذ شده تا از بروز اقدامات و اتفاقات منجر به برهم زدن آرامش مردم، جلوگیری شود.

فداحسین مالکی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: این جلسه با حضور سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه تشکیل شد و سردار فدوی از آخرین تحرکات برون مرزی، تحولات داخلی و همچنین در ارتباط با سپاه پاسداران گزارشی ارائه کرد و بر آمادگی نیروهای نظامی کشورمان تاکید داشت.

وی با بیان اینکه در این حلسه سردار آبرومند گزارشی درباره قرارگاه امام حسن (ع) ارائه کرد، افزود: قرارگاه امام حسن (ع) در استان های مرزی اقدامات موثری انجام داده و به کمک دستگاه های اجرایی آمده همچنین در حوزه های کشاورزی و صنعت نیز اقدامات فراوانی را در مناطق محروم انجام داده اند؛ همچنین یکی از وظایفی که توسط سپاه پاسداران بر عهده این قرارگاه گذاشته شده است.

مالکی اضافه کرد: مباحثی در ارتباط با موضوعات داخلی، اغتشاشات اخیر و مدیریت خوب به عمل آمده و مسائل پیش رو نیز مطرح شد.

وی همچنین گفت: در بخش پایانی جلسه به موضوع چهارشنبه آخر سال با حضور مسئولانی از فراجا، وزارت اطلاعات، اطلاعات سپاه، اوراژنس و وزارت کشور پرداخته شد؛ بنابر گزارش‌ها تدابیری اتخاذ شده تا از بروز اقدامات و اتفاقات منجر به برهم زدن آرامش مردم، جلوگیری شود

پایان خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا