هشدار آیت‌الله مدرسی نسبت به رواج همجنس‌بازی در عراق

به گزارش پایگاه خبری مذهبی بچه شیعه : متاسفانه در کشور عراق همچون ایران ،دولتمردان و مسئولین سیاسی کشور عراق با مشکل ازدواج جوانان مواجه هستند و جوانان عراقی همچون جوانان ایرانی از مشکلات فراوان اقتصادی بر سر راه ازدواج رنج می برند و از طرفی نیز دشمنان جامعه اسلامی (صهیونیست های ملعون ) جهت به فساد کشاندن دختران و پسران مسلمان و شیعه عراق بیکار ننشسته و اتاق فکرهای آنان ،خواب های رنگی را برای جوانان مسلمان دیده و به فکر تعبیر خواب های شیطانی خود یعنی گسترش و رواج همجنس بازی (لواط) در بین جوانان مسلمان هستند.

و متاسفانه مسئولین سیاسی عراق همچون هم نوعان خود در ایران نیز در خواب غفلت فرو رفته و مشکلات فراوان ازدواج جوانان را نادیده گرفته اند

نیاز انسان به ازدواج یک نیاز فطری هست و همانگونه که هر انسانی جهت تامین و ذخیره انرژی  نیاز به خوراک و آشامیدن دارد همینطور نیاز جنسی نیز باید رفع گردد اما به صورت درست و صحیح و از راه ازدواج اسلامی

اکنون که ازدواج با موانع فراوان از جمله مشکلات اقتصادی در کشورهای اسلامی همچون ایران و عراق مواجه شده است و مسئولین هر دو کشور به این موضوع توجهی ندارند بنابراین در چنین شرایطی (صهیونیست های ملعون) اقدام به تصمیم گیری و رواج همجنس بازی در مجامع اسلامی می نمایند.

اکنون آیت‌الله مدرسی از مراجع و علمای عراق نسبت به رواج پدیده شوم و شیطانی همجنسگرایی در بین دختران و پسران عراقی هشدار دادند!

آیت الله سید محمد تقی مدرسی از علمای شیعه ضمن هشدار نسبت به گسترش پدیده همجنس‌بازی با عناوین مختلفی چون جنسیت و همجنسگرایی گفت: این امر موجب گسترش فسق و نابودیِ غریزه انسانی خدادادی است.

ایشان افزود: این فرهنگ‌های انحرافی و بیگانه، توطئه‌ای شیطانی و بدخواهانه با هدف نابودی نسل بشر و بازیچه قرار دادن ارزش‌های اجتماعی مورد تأیید همه ادیان آسمانی است که می‌خواهند جوامع انسانی را به سوی نوع جدیدی سوق دهند تا روابط زن و مرد را که سازنده خانواده و اجتماع است به همجنسبازی تنزل دهند.

آیت الله مدرسی خاطرنشان کرد: نیروهای شرور و سازمان‌های فساد شناخته شده مانند صهیونیسم جهانی پشت پرده گسترش فرهنگ‌های انحراف، همجنسگرایی و تفرقه قرار دارند و از دهه‌ها قبل با مبارزه با عفاف و حجاب و اشاعه عشوه‌گری و رفتار مستهجن در برخی کشورهای غربی شروع به کار کردند تا به فرهنگ همجنس‌بازی رسیده‌اند و می‌خواهند آن را به جامعه اسلامی صادر کنند تا آن را از بین برده و از دین خدای متعال و غریزه حقیقی دور نگه دارند.

وی با دعوت کردن همه بشریت به بازگشت به سوی خدا و نفی این فرهنگ‌های انحرافی مخرب جامعه تصریح کرد: جامعه اسلامی باید به حجم توطئه‌ای که در برابر او انجام می‌شود توجه کند و با فرهنگ‌های بیگانه با التزام به تعالیم خداوند متعال و سیره پیامبر اکرم (ص) و اهل بیت ایشان (ع) و تبعیت از علمای دینی مبارزه کند؛ زیرا آنها تنها راه رهایی از اندیشه‌ها و فرهنگ‌های مخرب هستند.

آیت الله مدرسی در ادامه با گشایش بخش‌های ویژه در وزارتخانه‌ها و ادارات دولتی عراق در راستای تقلید از فرهنگ بیگانه تحت عنوان «جنسیت اجتماعی» انتقاد کرد و از دولت و مسئولان خواست تا این بخش‌ها را که تناسبی با فرهنگ اسلامی ندارند تعطیل و با این فرهنگ مبارزه کنند.

پایان خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا