داوران فصل چهارم برنامه تلویزیونی معلی مشخص شدند

فصل چهارم برنامه حسینیه معلی بناست در ماه محرم و صفر با حضور سید مجید بنی‌فاطمه، میثم مطیعی، مهدی رسولی و رضا هلالی به عنوان کارشناس و داور روی آنتن شبکه سوم سیما برود.

به گزارش پایگاه خبری مذهبی بچه شیعه: برنامه تلویزیونی معلی کاری از گروه معارف اسلامی شبکه سه تلویزیون جمهوری اسلامی ایران که در سه فصل گذشته خود جایگاه ویژه ای در بین مخاطبان خود که از یک قشر خاص جامعه هستند پیدا کرد و خانواده های متدین و مذهبی طرفدار و مخاطب و پای ثابت این برنامه شدند

اکنون در فصل چهارم این برنامه که قرار است در ماه محرم الحرام امسال از شبکه سه سیما پخش شود ۴ نفر از مداحان مشهور به عنوان داور انتخاب شدند

در فصل چهارم این برنامه بناست سید مجید بنی‌فاطمه، میثم مطیعی، مهدی رسولی و رضا هلالی به عنوان کارشناس و داور حضور داشته باشند. اجرای این فصل از معلی هم به عهده نجم‌الدین شریعتی سپرده شده است.

برنامه حسینیه معلی از یک سال پیش کار خود را در شبکه سوم سیما آغاز کرده است و در ایام ماه محرم، ایام فاطمیه و جشن‌های ماه شعبان تلاش داشته است که به سنت‌های عزاداری و علاقه ایرانیان به ذوات مقدسه بپردازد و گوشه‌هایی از آن را به سبک و سیاق خود به تصویر بکشد. رویکرد برنامه معلی در دوره‌های گذشته علی‌رغم بر تحسین مخاطبان، انتقادات بسیاری از کارشناسان و دلسوزان و بزرگترهای این عرصه را هم در پی داشته است.

عوامل سازنده این برنامه شامل از جمله سید بشیر حسینی به عنوان تهیه کننده و سعید ستودگان کارگردان در ابتدای سال ۱۴۰۲، در جلسات هم‌اندیشی با چهره‌های مختلف هیأت تلاش کردند تا نقاط ضعف برنامه را پوشش داده و نقاط قوت را تقویت کنند.

پایان خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا