هیئت های مذهبی تا ابتدای شهریور در مرزها مستقر میشوند

وزیر کشور پیرامون استقرار مواکب در پایانه مرزی چذابه گفت: تعدادی از مواکب آماده شده است و بخش دیگر آن در حال آماده‌سازی هستند؛ بنا شده تا ابتدای شهریور در محل مستقر شوند.

به گزارش پایگاه خبری مذهبی بچه شیعه: سردار احمد وحیدی  وزیر کشور امروز در حاشیه نشست آماده‌سازی مرزهای شلمچه و چذابه اظهار کرد: چندین کار اساسی باید در این منطقه صورت می‌گرفت در حوزه جاده‌ای فعالیت‌ها آغاز شده و تا ٢٠ روز آینده آماده‌سازی لازم انجام می‌شود.

وی پیرامون استقرار تجهیزات در پایانه مرزی چذابه عنوان کرد:مسائل مربوط به استقرار مه‌پاش،سایه‌بان و سایر تجهیزات مورد نیاز زوار در این جلسه بررسی شد، این تجهیزات در کارخانه‌های مربوطه در حال آماده‌سازی هستند و ٧٠ درصد پیشرفت داشته‌اند که بناشد به موقع در محل نصب شوند.

وزیر کشور در رابطه با استقرار مواکب در پایانه مرزی چذابه بیان کرد: تعدادی از مواکب آماده شده است و بخش دیگر آن در حال آماده‌سازی هستند؛ بنا شده تا ابتدای شهریور در محل مستقر شوند.

وحیدی در خصوص وضعیت آب و برق در مرز چذابه گفت: آب و برق به این منطقه آورده شده است،مخازن جدیدی پیش‌بینی شده و برای احتیاط نصب می‌شود تا در حوزه آب مشکلی نداشته باشیم.

وی افزود: پیش‌بینی شده که بتوانیم آب را تا آن سوی مرز جایی که زوار ما به آن نیاز دارند برسانیم.

وزیر کشور در پایان با اشاره به وضعیت پارکینگ‌ها گفت: پارکینگ‌‌ها در دو مرز چذابه و شلمچه وضعیت قابل قبولی قرار دارد،در مرز چذابه حدود ٩٠ هکتار آماده‌سازی شده است و همین پیش بینی درخصوص مرز شلمچه صورت گرفته تا از این جهت نیز کمبودی نداشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا