خشم سایت BBC فارسی از سایت بچه شیعه تاریخ : شنبه، 12 دي ماه ، 1394
موضوع : اخبار رسمي


یادی از گذشته ها و مروری بر خاطرات فعالیت سایت بچه شیعه
یادش بخیر
این مطلب بازدهی سومین سال فعالیت سایت بود
نهم دی سال 91 یادش بخیر که دوستانم سراسیمه و با شتاب با من تماس گفتند که رسانه وابسته به دولت خبیث انگلیس یعنی ( BBC) بخش فارسی زبان در سایت خودش مطلبی اهانت آمیز را علیه سایت بچه شیعه کار کرده است و به محضی که این خبر را شنیدم باورم نمی شد تا اینکه خودم رفتم روی سایت بی بی سی فارسی و مطلب را با چشمان خود دیدم. و از خوشحالی اینکه نظر ویژه خانم حضرت زهرا(س) و آقا امیرالمومنین(ع) شامل حال ما شد و موجب خشم دشمن شده بودیم در پوست خودم نمی گنجیدم و باورش برای نه تنها خودم بلکه برای همراهان و حتی سایت های بزرگتر از ما با بودجه های کلان دولتی سخت بود که عده ای بچه شیعه بدون هیچ گونه پشتیبانی مالی دولتی و وابستگی به چهره ها و احزاب سیاسی توانسته اند رسانه دشمن را تا این حد خشمگین کنند.
و هنوز پس از گذشت بیش از سه سال یادم نمیرود که هیچ یک از مسئولین بی وجدان و حتی سایت های همسوء با سایت بچه شیعه یک تبریک خشک و خالی هم به ما نگفتند!
هنوز یادم نمیرود که سایت های مثلا مذهبی و ارزشی درون مطالب خودشان این خبر را پوشش ندادند و ترجیح به سکوت کردن در مقابل این حرکت انقلابی دادند.
     
هیچ کس این موارد و نقاط مثبت کارمان را ندید و متأسفانه مذهبی ها و حزب اللهی ها و مسئولین بی درد بی غیرت فقط دنبال سُوتی گرفتن و دست گذاشتن روی نقاط ضعف و نقاط منفی هستند برای لِه نمودن طرفشان.


یکی از بزرگترین افتخار بنده به عنوان مدیر سایت فرهنگی مذهبی بچه شیعه همین مطلب سایت وابسته به دولت انگلیس و عوامل خودفروخته اشان است.
و هر زمان که به این تصویر نگاه میکنم یاد غربت عزیزانی که در طی این شش سال بدون چشم داشت مالی و ادعایی در طبق اخلاص وقت و هزینه خود را در سایت بچه شیعه صرف کردند می افتم.
جهت مشاهد تصویر در ابعاد بزرگ بر روی آن کلیک کنید

برای مشاهد این مطلب در تاریخ نهم دی 1391 که منتشر شد و همگان به خصوص سایت های مثلا مذهبی و ارزشی در این مورد سکوت اختیار کردند   در این قسمت کلیک کنید


افتخار سایت بچه شیعه-bbc-سایت بی بی سی فارسی-خشم سایت بی بی سی از یک رسانه ارزشیمنبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1929