ناگفته های فتنه عظیم سال1388 تاریخ : چهارشنبه، 9 دي ماه ، 1394
موضوع : اخبار رسمي


یادداشت مدیر سایت ویژه نهم دی
خیلی ها از هر دو جبهه و هر دو طیف سیاسی از موقعیت پیش آمده و آشوب و اغتشاشات از آب گل آلود ماهی تازه گرفتند!
خیلی از کسانی که می شناسم تا قبل از آشوب و اغتشاشات کار و شغل دائمی و مناسبی نداشتن و با موقعیت پیش آمده و حضور در درگیری های خیابانی به عنوان دفاع در برابر آشوبگران و ثبت سابقه حضور در خیابان های ملتهب پس از پایان یافتن قائله به استخدام رسمی دولتی درآمدند!
خیلی از آشوبگران و کسانی که اموال عمومی را به آتش می کشیدند پس از بازداشت در بازداشتگاه ها و زندان ها و سپری نمودن دوران محکومیت و آزادیشان پناهندگی بهترین کشورها در اروپا را به بهانه فعال سیاسی و زندانی شدن در جمهوری اسلامی گرفتند و ترانسفر شدند به آن طرف آبها!
     
ادامه مطلب را ببینید و بخوانید


سلام
بنده نه اصولگرا هستم نه اصلاح طلب نه طرفدار موسوی و کروبی ام نه طرفدار خاتمی و هاشمی و روحانی نه طرفدار احمدی نژاد و یارانش.
هر کسی که برای رهبرمان عزیز باشد و یار رهبرمان باشد ما نیز نوکرش هستیم و به دورش نیز میگردیم و خاک پایش را سرمه چشمان می کنیم و هر کسی کینه توز و بغض رهبرمان را داشته باشد ما نیز همانند تیغ شمشیر هستیم برایش.
قابل توجه آن دسته افرادی که میگفتند میرحسین موسوی از احمدی نژاد بهتر است و یا احمدی نژاد از آقای ایکس بهتر است باید بگوییم سگ زرد برادر شغال است و اگر کسی دیگر نیز بر سرکار می آمد بیشتر از احمدی نژاد گندکاری نمیکرد کمتر از اون نیز نبود.
ولی به همان روز عاشورایی که عزیزترین مخلوق خداوند را عده ای گرگ دوره کردند و بین دو نهر آب با لب تشنه سر از بدنش جدا کردند قسم میخورم که عده ای ناجوانمردانه آمدند و در روزعاشورای سال88 سُوت و کف زدند و به جشن و پایکوبی پرداختند در حالی که زمین و زمان در ماتم حسین می گریست و به همان روز عاشورای سال61 قمری قسم که بودند عده ای از حزب اللهی ها که به دنبال فرصت می گشتند تا در آشوب های خیابانی زخمی و مجروح شوند و درون ناگفته هایی که در آستانه نهم دی93 منتشر کردم آنجا نیز این را روایت کردم که یکی از بسیجیان ناحیه شهید بهشتی که فردی شلخته و نامرتب و نامنظمی بود و همیشه موهای سرش بلند بود و شانه نمیکرد موی سرش را و دارای ریش های بلند و نامرتبی بود و قیافه اش بیشتر به معتادان کارتون خواب شبیه بود.
و یک روز در خیابان ولیعصر تقاطع زرتشت که تجمع اعتراض آمیز جنبش سبزی ها برقرار بود این فرد بسیجی خودش را به آنجا رسانده بود و بنده به اتفاق دوستان با لباس شخصی آنجا حضور داشتیم که میان مردم این خبر منتشر شد یکی از بسیجیان با رده بالا را گرفته اند و هر کسی از بسیجیان کینه دارد برود بر سر او خالی کند ما رسیدیم به نقطه ای که داشتند آن بسیجی را کتک می زدند ما حیله ای را اندیشه کردیم برای اینکه بتوانیم ان فرد را نجات دهیم و با صدای بلند فریاد زدیم این بیچاره معتاد کارتن خواب است دارید می زنیدش و در کمال ناباوری همان فرد کارت رسمی سپاه را از جیبش درآورد با صدای بلند فریاد میزد دروغ میگویند من معتاد کارتن خواب نیستم من بسیجی ام....!
جنبش سبزی ها هم که مطمئن شده بودند بسیجی هست تا جایی که خورد با مُشت و لگد و چوب بر او تاختند تا اینکه نیروهای کمکی ناجا و سپاه از راه رسیدند و اغتشاشگران پا به فرار گذاشتند و بسیجی نیمه جان را به بیمارستان بقیه الله سپاه انتقال دادند.
مدت ها گذشت و خبری از این بسیجی نداشتم تا اینکه یکروز متوجه شدم به دنبال گرفتن جانبازی است و بعد از چندماهی تلاش توانست 12% جانبازی بگیرد...!
و افرادی اراذل و اوباش در محله را می شناختم که کاری جز مزاحمت و گردن کلفتی نداشتند و به واسطه اینکه چند مدتی توسط نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی بازداشت شده بودند و درون بازداشتگاه ها بودند پس از آزادی سریعا به سفارت های انگلیس و فرانسه و آلمان مراجعه کردند و خود را زندانی سیاسی و امنیتی معرفی میکردند و خیلی راحت پناهندگی در کشورهای اروپایی را دریافت میکردند.
خودم با چشمهای خودم دیدم که اغتشاشگران با تیکه های آجر و سنگ به سمت بسیجی ها برتاپ میکردند و دیدم که یک تکه آجر بزرگ به صورت یکی از بسیجیان اصابت کرد و بعد از لحظاتی در همان جا شهید شد.
و عده ای از بسیجیان هم خود را مرجع تقلید می دانستند و فتوا صادر میکردند که خون این جماعت جنبش سبزی حلال است و با باتوم بر سرشان بکوبید تا به جهنم واصل شوند...!
به والله العظیم قسم فقط عده ای ساده همچون بنده و امثال بنده که تعدادمان بسیار کم بود در این میان سرمان بی کلاه ماند.
یادم نمیرود که 15 روز در بستر بودم و دوران التیام زخمهایم که توسط اغتشاشگران کتک خورده بودم را سپری میکردم و تا حد مرگ کتک خورده بودم و از ناحیه پا و سر و گردن و کمر دچار آسیب شده بودم ولی اصلا به ذهنم خطور نمیکرد که بروم بنیاد جانبازان که جانبازی بگیرم.
به خودم می گفتم در دفاع از حریم ولایت و رهبرم رفتم کتک خوردم و فکر نکنم بتونم با این کارم جواب دست راست رهبرم که توسط منافقین کوردل که در تیر68 مورد سوء قصد قرار گرفت را بدهم و در مقابل جانبازی ایشان یک هزارم درصد هم نیست.
ولی بعد از نهم دی88 که بساط آشوب و اغتشاش به لطف خدا و نظر ویژه خانم حضرت زهرا(س) برچیده شد هر روز که میگذشت خبرهای جدیدتری به گوشم میرسید و خودم از نزدیک میدیدم کسانی که از حضورشان در اغتشاشات به سود خودشان استفاده میکردند و یکی از دوستانم به استخدام رسمی صدا و سیما درآمده بود دوست دیگری تا قبلش یک بسیجی ساده بود ولی یکدفعه در لباس رسمی سپاه او را دیدم و تعجب کردم.
یا اینکه فردی نزدیک به مداح معروف اهل بیت(ع) به واسطه حضورش در اغتشاشات توانسته بود از بانک کشاورزی مبلغی نزدیک به دویست میلیاردتومان وام بدون سود بگیرد و هنوز پس از شش سال یک اسکناس هزار تومانی از آن دویست میلیاردتومان را به صندوق بیت المال برنگشتانده و بانک کشاورزی نیز زورش نمیرسد که وام را از او پس بگیرد!
عده ای از جنبش سبزی ها که درون کشور هیچ پوخی نبودند به واسطه این قائله خود را به اپوزسیون ضدانقلاب وصل کردند و سیتی زن کشورهای اروپایی شدند.
و هنوز پس از شش سال از فتنه عظیم 88 صدای مقام معظم رهبری که در نماز جمعه خرداد88 می فرمود : أین عمار...! فریاد غربتش درون گوشم هست
غربتش همانند جدش حضرت حسین در ذهنم تداعی و مجسم میشد که جد غریبش در دهم محرم سال61قمری ندای هل من ناصرن ینصرونی سرداد.
و آنجا در نماز جمعه رهبرم فرمود جان ناقابلی دارم اندک آبرو و اعتباری که دارم شما به من داده اید یابن الحسن....
با شنیدن این جملات جیگرم آتش گرفت و هنوز نیز درون گوشم صدایش می پیچد و مدتی بعد فرمود امروز جنگ نرم است و سربازانش را به مقابله با این جنگ فراخواند و آنجا بود احساس مسئولیت و وظیفه کردم که به فرمان ولی امرم لبیک بگوییم و این شد که سایت فرهنگی مذهبی تحت عنوان بچه شیعه را تاسیس و ایجاد کردم و از آن روز تا هم اکنون 70 ماه =2190روز = 51840 ساعت=3153600 دقیقه =189216000 ثانیه از فعالیت رسانه ای و خبری بنده و سایت بچه شیعه می گذرد.

                             والسلام علیکم و الرحمه ا.... و برکات
                      ( مدیریت سایت فرهنگی مذهبی بچه شیعه )
                          ( نهم دی 1394)


ویژه نامه9دی-نهم دی-نه دی-9دی88-فتنه88-فتنه بزرگ13988-منبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1927