تردد ۱۰۰ هزار زائر در ۲۴ ساعت از مرز مهران تاریخ : پنجشنبه، 5 آذر ماه ، 1394
موضوع : اخبار رسمي


ایلام-استاندار ایلام با اشاره به تردد روان زائران در مرز مهران، گفت: تردد ۱۰۰ هزار زائر طی ۲۴ ساعت در مرز مهران ثبت شده است.

به گزارش خرنگار مهر، محمدرضا مروارید ظهر پنجشنبه در بازدید از مرز مهران و موکب های مستقر شهرستان اظهار داشت: هم اکنون تردد زوار از مرز مهران به عراق روان است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

ادامه مطلب را ببینید.

مرز مهران اتوبوسوی بیان داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۰۰ هزار زائر از مرز مهران تردد کرده اند که هم اکنون تردد بدون هیچ مشکلی در جریان است.

مروارید با اشاره به اینکه تمام دستگاه های اجرایی استان در حال خدمات رسانی به زوار هستند، بیان داشت: موکب های ایجاد شده توسط مردم و خیرین در سطح شهرستان باعث شده خدمات بیشتری به زوار ارائه شود.

استاندار ایلام تصریح کرد: پیش بینی می شود از روزهای آینده ما شاهد خروج روزانه ۱۵۰ هزار زائر از پایانه بین المللی مهران به کشور عراق باشیم و در این زمینه تمامی خدمات از جمله اسکان و تغذیه برای زوار فراهم است.

رئیس ستاد عتبات عالیات استان ایلام گفت: حضور زائران و عاشقان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در پایانه مرزی مهران افزایش چمشگیری یافته است.

مروارید با بیان اینکه هر چه به اربعین سرور و سالار شهیدان نزدیک می شویم ترددها نیز بیشتر می شود، گفت: پیش بینی ها نشان از اوج ترددها در روزهای هفتم وهشتم آذر ماه دارد.


اربعین مرز مرز-مهران نقطه-صفر-مرزی عراق اربعین-1437 ویزا روادید خروج-از-کشورمنبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1870